Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Alytaus slidinėjimo trasa išmontuojama

Lietuvoje 2014-12-02 komentarai 0

Už Europos milijonus ir miestelėnų, mokesčių mokėtojų pinigus pastatytos ir penketą sezonų išlaikytos slidžių trasos baigė savo gyvavimą. „Alytaus slidinėjimo trasos veikla nutraukta, paslaugos gyventojams nebeteikiamos“, - skelbia Alytaus miesto savivaldybės sprendimo aiškinamasis raštas. „Slidžių trasa - išmontuojama“, - dar aiškiau pasakė Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas.

 

Alytaus miesto savivaldybė šiemet paskyrė 44 tūkst. 940 litų bendrovei „Security group“ už slidinėjimo trasų įrenginių ir įrengimų apsaugą. „Šviežiausias“ 2014-ųjų sprendimas rotušėje - „Dėl Alytaus slidinėjimo trasoje teikiamų paslaugų kainų“ pripažinimo netekusiu galios. Šiuo dokumentu Alytaus miesto savivaldybė galop pripažino, kad už Europos milijonus ir miestelėnų, mokesčių mokėtojų pinigus pastatytos ir penketą sezonų išlaikytos slidžių trasos baigė savo gyvavimą.

„Alytaus slidinėjimo trasos veikla nutraukta, paslaugos gyventojams nebeteikiamos“, - skelbia Alytaus miesto savivaldybės sprendimo aiškinamasis raštas. „Slidžių trasa - išmontuojama“, - dar aiškiau pasakė Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas. Šiuos žodžius jis ištarė Už 

Dzūkijos merų susirinkime, o kiti merai į tai reagavo itin pragmatiškai – esą, taip ir turėjo atsitikti projektui, kuris „kopijavo“ kitus.

Alytaus miesto slidžių trasos išties buvo pastatytos tarsi mėginant pakartoti ar netgi „perspjauti“ kitų Lietuvos ir kaimyninių šalių slidžių trasas – Anykščiuose, Birštone, Suvalkuose, Vilniuje ir pan.

Alytuje, Putinų g. 7E, dvi trasos - 135 metrų ir 190 metrų ilgio su slidininkų keltuvu – buvo įrengtos 2008 m., veiklą pradėjo 2009-ųjų sausio mėnesį. Trasoms suformuoti ir įrengti išleista daugiau daugiau nei 2 milijonai litų.

Pagal savivaldybės įsipareigojimus Europos sąjungai (ES), trasos buvo eksploatuojamos penkerius metus. Sezonas buvusioje trasoje prasidėdavo gruodį arba sausį ir veikdavo po keletą mėnesių. Per sezoną trasos išlaikymas miesto savivaldybei kainuodavo po daugiau nei 200 tūkstančių litų.

Kaip parodė laikas, pasibaigus ES reikalaujamam objekto veiklos laikui, Alytaus slidžių trasa tapo nereikalinga nei jos įkūrimo užsakovei – Alytaus miesto savivaldybei, nei jos eksploatavimą vykdžiusiai alytiškių įmonei „Alstapa”, nei kitiems operatoriams, nors trasas buvo siūloma išsinuomoti už ... 17 litų mėnesio mokestį.

 Kitos naujienos:

Aukštagirė - nauja slidinėjimo trasa Lietuvoje 2
Kauniečiams slidinėjimo trasos teks palaukti 0
Pradeda veikti "Lynų kelias" į Snow areną 1
Slidinėjimo federacija: prieš sezoną – dvejopos nuotaikos 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija