Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

BLOGAS

Pagrindiniai slidinėjimo kurortai :
Obergurgl-Hochgurgl
trasų 112 km, mėlynų 60 km, raudonų 33 km, juodų 14 km, aukščiai 1800 - 3030 m virš jūros lygio.
Sölden
trasų 146 km, mė...


Straipsniai

Kazachstano arhitektas Shokhan Mateibekov suprojektavo daugiabutį Astanoje su slidinėjimo trasa ant stogo.


Lietuvoje

Porą metų vykusias kalbas Šilalės rajone dėl naujosios slidinėjimo trasos šiais metais pabaigė jos atidarymas. Aukštagirė - taip vadinasi naujasis slidinėjimo centras. Trasos yra Aukštagirės kaime.


Žinios iš kalnų

Stubai kurorte spalio 22-ą dieną 7.30 ryte žurnalistams buvo pristatyta naujoji keltuvų linija 3S Eisgrat. Futuristinio dizaino trijų trosų Leitner gamintojo keltuvas, kurio ilgis 3,8 kilometro, tapo pats ilgiausias Alpėse.


Slidės

Freeskier žurnalo geriausios 2014/2015m. slides. Kiekviena slidė buvo vertinta penkiose kategorijose: stabilumui, karvingui, žaismingumui, šuoliukams ir universalumui. Slidės buvo testuojamos Aspene, Amerikoje.


Snieglentės

2014/2015 geriausios snieglentės pagal Good Wood: lentos buvo suskirstytos į šešias kategorijas. 18 snieglentininkų per aštuonias dienas išbandė apie 400 snieglenčių, iš kurių buvo išrinktos 36 geriausios. Testai vyko Amerikoje Colorade Winter Park trasose.


Kita įranga

Kiekvienam žiemą teko patirti jausmą, kad šąla kojos. Bandydavote to išvengti: truputį atlaisvindavote batus, eidavote į šiltą patalpą, maudavotės storas kojines,


Patarimai

Slidžių apkaustų nustatymas yra labai svarbus darbas prieš pradedant slidinėti. Gerai nesureguliuoti apkaustai labai dažnai sukelia kelių traumas.


Be sniego

Atėjus vasarai, nemažai lietuvaičių patraukia į gamtą: plaukia baidarėmis, važiuoja prie ežerų ar prie jūros į kempingus. Vienas iš pagrindinių daiktų tokiam poilsiui yra palapinė.


Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija