Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Konkursas "Mano įspūdžiai iš ... slidinėjimo kurorto"

2015-01-09 komentarai 0

Slidinėjimo sezonas Lietuvoje prasidėjęs, Europoje jau įpusėjo ir manome, kad daugelis lietuvių jau išbandė savo inventorių. Ta proga norime paskelbti naują straipsnio konkursą "Mano įspūdžiai iš ... slidinėjimo kurorto". Savo aprašymus galite įkelinėti į savo blogą iki vasario 20 d., vasario 22 d. paskelbsime nugalėtoją.

Prizus dovanoja Efekto parduotuvė. Geriausio rašinio autorius gaus: DaKine Heli Pro Freeride World Tour slidinėjimo kuprinę (kuprinės kaina 85eu). Paguodos prizai už antrą ir trečią vietą - kaklaskarės. Kaklaskarės modelį galėsite išsirinkti patys.

Kaip įkelti tekstą

Sudalyvauti konkurse labai paprasta: pirmiausia norėdami įkelti tekstą, turite būti registruoti sniegozona.lt nariai (nuoroda tiems, kurie neprisiregistravę http://sniegozona.lt/?mod=forum&act=register&lang=lt)

Prisiregistravus:

eikite į Tavo blogas (šią nuorodą rasite savo profilio informacijos puslapyje)  ir spauskite Rašyti tekstą. Ten pat galite įkelti ir keletą nuotraukų. Tekstą rekomenduojame parašyti word'e ar gmail'e, o tik parašius nukopijuoti ir įkelti.

Aprašymas turi būti apie slidinėjimo kurortą, kelionė link jo, naudingus patarimus apie kurortą (mokesčiai, keliai, kavinės...) ir, aišku, apie slidinėjimą.

Po administratoriaus peržiūros rašiniai bus viešai matoma tituliniame puslapyje. Ją galės įvertinti kiekvienas lankytojas.Kitos naujienos:


Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija