Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Slidinėjimas Austrijoje > Solden

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2008-01-21 10:57:18

Magutis
2013-01-31 14:13:48 
Statusas: Svečias
Tfu tfu tfu... Tikiuosi viskas bus gerai
Darijus
2013-01-31 13:15:12 
Statusas: Svečias

Nu tai sėkmės. Galiu palinkėti, kad nepultu Soldeno prakeiksmas.

Brolio kompanijai tai buvo antras kartas Soldene. Prieš keletą metų jiems Soldenas buvo pirmas kurortas Alpėse. Visi kreizėjo koks puikus kurortas. Brolis, viena mergina ir gal dar kažkas tą savaitę po tris dienas karščiavo. Šiemet nusprendė vėl nuvykti į Soldeną. Šį kartą prisidėjome ir mes prie jų. Iš mūsų ekipažo sirgau aš ir dukra. Pusantros dienos prasirgo ir mano brolis. O Soldeno prakeiksmas prisivijo ir į Lietuvą - gryžus, per dvi dienas dar trys merginos iškrito sukarščiavusios.....

Tai gerai atslidinėkit, bet būkit budrūs - prakeiksmas kažkur ten slapstosi

Magutis
2013-01-31 11:28:29 
Statusas: Svečias
 Mes rytoj išvažiuojam Gyvensim Sautens.
Dariust
2013-01-24 08:34:06 
Statusas: Narys

Dariust

Info gyvai.

Kol kas Soldenas nesuzvejo. Trasu isidestymu, erdvemis, trasu kokybe ir dar kai kuriom smulkmenomis stiprokai atsilieka nuo Ichgl ar SFL. Galutinems isvadoms dar tikrai per anksti, nes tai buvo sekmadienis, oras sikna ir ledyno zona veike tik trumpai. Pirmadienis ir antradienis visai s... nes apsirgau. Oras vakar buvo geras o siandien po pietu jau taisosi. Ryt tinkamas laikas reabilitacijai - pasnigo, bus giedra ir panasu, kad as einu geryn, tai namie nebesedesiu.

Užuojauta. Imk kokių stipresnių vaistų ir sveik greičiau. :) Išmėgink 11 trasą, manau viena iš įdomesnių. 
Dzebdze
2013-01-22 22:13:08 
Statusas: Narys

Dzebdze
Dėl oro pilnai sutinku. Per visą mano slidinėjimo praktiką blogiausias oras buvo kai slidinėjome St.Antone- tai visai chebrai (man taip pat) jis paliko kaip ir blogiausią įspūdį iš visų aplankytų kurortų. Nors esu garantuotas, kad taip nėra. O Zoldenas ir Obergurglas (abiejuose buvęs po kokius 3-4 kartus) skirtingais sezono laikais tikrai paliko gerą įspūdį- juos priskirčiau prie geriausių iš aplankytų.(nors minusų galima atrasti visur) O aplankęs tikrai nemažai įvairiose šalyse (tik prancūzų nedaug- nesu gerbėjas) Iš įvairių reitingų lentelių viršūnių beveik visus.
Darijus
2013-01-22 19:22:42 
Statusas: Narys

Vargas su tais mobiliais 

Del kurorto rasiau, kad sekmadienis, blogas oras, neveike trecdalis trasu. Tai vertintimas kol kas niekinis. Rytoj bus geras oras, tai gal daugiau pamatysim...

darijus
2013-01-22 19:10:04 
Statusas: Svečias
Elan
2013-01-22 16:08:40 
Statusas: Svečias
Soldene buvau 2 kartus :) nieko blogo nepastebejau :) bet vienareiksmiskai galiu pasakyti, kad jai oras blogas tai ir kurorto privalumus sunku pastebeti. Va pvz kaip buvau S-F-L buvo blogas oras ir to kurorto niekaip negaliu pritraukti prie geresniu, nors atsiliepimai apie ji yra patys geriausi :)
primo
2013-01-22 15:31:10 
Statusas: Narys

primo

Buvau metų sankirtoje Obergurgle-Hochgurgle. Teko daug pagyrų šitiem kurortam girdėti, bet, atvirai sakant, nesužavėjo.

Trasų paruošimą vertinčiau dvejopai:  retrakuotos gerai, bet dėl sniego trūkumo nudrožtos trasos neuždaromos, o toliau leidžiama drožt slides (Pvz. 17 trasos viršutinė dalis buvo ištisai nudrožta iki grunto, o vietomis ir su išlindusiomis uolų viršūnėmis).  Ir trasų žymėjimo-0. Pirmas tris dienas esant geram orui tai nebuvo problema, bet paskutines tris  esant rūkui ir sningant žymėjimo nebuvimas tikrai kėlė daug problemų: leidiesi juoda trasa nepastebi kaip į freeride įlėki. Tik gerai, kad ten nėra labai jau pavojingų skardžių.

Kadangi buvo labiausiai apkrautą savaitę, tai ir to tariamai 5 kartus mažesnio žmonių kiekio nei Soldene nepajautėme, ypač kai viršuj esant rūkui visi malasi apatiniame kalno trečdalyje.

Atvirai sakant, prieš kelis metus aplankytas Soldenas paliko geresnius prisiminimus. Iš patirties per šias atostogas priėjome išvados kad O-H už jį mokamų pinigų tikrai nevertas.
Darijus
2013-01-22 14:09:59 
Statusas: Narys
Su patalyne viskas OK - austrai ja pateikia ir pinigu papildomai nepraso 

<< | 1 2 3 4 5 6 7 8 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Snowboard'o rekordai

Candide Thovex - quattro


Fotogalerija