Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Lenkų meteorologai: artėjanti žiema gali būti šalčiausia per tūkstantį metų

Straipsniai 2010-09-13 komentarai 5

Lenkijos meteorologai sako, kad Golfo srovė pastaraisiais metais nebeapsaugo Europos nuo arktinių šalčių, per kelis metus jos greitis sumažėjo dvigubai, tad atšalimas jau aiškiai pastebimas Skandinavijoje, skelbia telegraf.lv. Jų teigimu, būtent dėl to mūsų laukia itin šalta žiema.

http://farm5.static.flickr.com/4037/4654064550_18bfeccec8_z.jpg

Pirmą kartą apie Golfo srovės susilpnėjimą britai paskelbė jau 2005 metais. Beje, kai kurie specialistai Golfo srovės susilpnėjimą sieja ir su balandžio mėnesį Meksikos įlankoje įvykusia avarija naftos platformoje. Teisybės dėlei reikėtų pastebėti, kad, NASA duomenimis, per paskutinius 18 metų Golfo srovė sustiprėjo ir atšilo.

Tiesa, lenkų meteorologų prognozavimas, kad artėjanti žiema bus itin šalta, kitų šalių specialistams neatrodo itin įtikinamas. Rusų meteorologas Dmitrijus Kiktevas teigia, kad, jų duomenimis, šiai žiemai kol kas jokių ekstremalumų žadėti nėra pagrindo. Jis teigia, kad prognozuoti, ar žiema bus šaltesnė nei buvusi, kol kas tiksliai negalima.

„Į prognozes ilgesniam laikui aš žiūriu skeptiškai. Nėra mokslinio pagrindimo, kad būtų galima daryti kategoriškus pareiškimus apie tai, jog žiemą laukia anomali temperatūra“, – teigė specialistas.


Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija