Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Mirė legendinio prekės ženklo įkūrėjas Georgesas Salomonas

Straipsniai 2010-10-31 komentarai 0
 
 „Jis buvo išskirtinai įžvalgus žmogus ir visada vienu žingsniu lenkė savo konkurentus". /Įmonės „Salomon“ rinkodaros direktorius Ivanas Teveninas/
  

Legendinio prekės ženklo įkūrėjas Georgesas Salomonas, vienas iš kalnų slidinėjimo pramonės pradininkų, įnešęs milžinišką indėlį į šiuolaikinių kalnų slidžių apkaustų sukūrimą, mirė spalio 5 dieną, sulaukęs 85 metų, Prancūzijos Ansi mieste.

Georgesas Salomonas, kurio vardas tapo vienu iš garsiausių slidžių prekės ženklų, gimė 1925 m. lapkričio 18-ąją dieną kuklioje šeimoje. Jis buvo vienintelis vaikas, jo tėvas buvo išgeriantis.

1946 m. kartu su tėvu atidarė nedideles dirbtuves Ansi. Tuo metu kalnų slidinėjimo pramonė Alpių regione tik pradėjo vystytis. Po kelerių metų tėvas ir sūnus į darbą priėmė dar dešimt žmonių.

Šeštojo dešimtmečio pradžioje Georgesas Salomonas pradėjo projektuoti „naujoviškus“ tam laikmečiui automatiškai atsisegančius apkaustus, o 1955 metais buvo pradėta jų gamyba. Septintojo dešimtmečio viduryje Salomon tapo apkaustų gamybos šakos lyderiu.

Pagrindinės gamyklos ir toliau veikė Ansi, o dukterinės bendrovės buvo atidarytos ir kituose regionuose. JAV Salomonui atvėrė milžinišką rinką.

Aštuntajame dešimtmetyje įmonei pavyko realizuoti daugiau nei milijoną porų apkaustų, o pardavimo apyvarta siekė maždaug 10 milijonų eurų.

Salomono apkaustai nuo kaulų lūžių apsaugojo tūkstančius kalnų slidininkų, jų konstrukciją nukopijavo daugelis kitų gamintojų.

1977 m. „Salomon“ įmonė buvo parduota „Addidas“, iš kurios galiausiai ją įsigijo įmonė „Amer“.

 Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija