Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Ski Juwel naujas slidinėjimo regionas Austrijoje

Žinios iš kalnų 2012-11-08 komentarai 0

Austrijos slidinėjimo kurortai kiekvienais metais savo lankytojams pasiūlo kažką naujo: nauji keltuvai, trasos, snow parkai... Šie metai buvo ne išimtis.

Viena iš naujovių šį sezoną: naujas slidinėjimo regiono vardas SKI JUWEL, pavadinimas atsirado susijungus aštuonviete gondola Alpbachtal ir Wildschonau slidinėjimo regionus. Taigi, išgirdę Ski Jewel pavadinimą nepagalvokite, kad tai naujas niekam nežinomas mažas kaimelis su keliomis trasom.

Naujasis keltuvas kuris sujungė regionus pastatytas ant kalno Schatzberg bus įjungtas gruodžio pradžioje. Šio keltuvo dėka kurortas turės 145 km paruoštų trasų, kuriuose galėsite slidinėti su vienu ski passu. Išviso Ski Juwel regione bus 47 keltuvai (7 gondolos). Regionas bus tarp dešimties didžiausių Tirolio regione, kuriame išviso yra 87 slidinėjimo kurortai.

Ski Juwel yra 18 km juodų trasų, 78 km raudonų, 32 km mėlynų ir žalių trasų.Taigi, kurortą galima laikyti gera vieta slidininkams ir snieglentininkams, turintiems patirties. Tiems, kam nuobodu ir neįdomu paruoštose trasose, regionas siūlo 17 km freeride trasų, kurių dauguma yra miškingose vietose. Naujojo regiono vadovai tvirtina, kad naująja dirbtinio sniego sistema galima padengti 86 proc. regiono trasų. Taigi, nuo gruodžio iki balandžio sniego čia neturėtų trūkti.

Mėgstantys pavalgyti ir paragauti austriško alaus, šalia trasų ras 29 kavinukes ir restoranus.

daugiau informacijos www.skijuwel.com

  Ski Juwel regiono trasos

 Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija