Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

BMW Concept K2 Powder Ride premjera

Kita įranga 2012-11-26 komentarai 0

Los Andželo automobilių parodoje, kuri vyks nuo lapkričio 28 dienos, vokiečių automobilių gamintojas pristatys koncepcinį krosoverį BMW Concept K2 Powder Ride.

Priežastis sukurti šį BMW Concept K2 Powder Ride buvo BMW X1 xDrive18d modelio didelis populiarumas.  Concept K2 Powder Ride buvo sukurtas bendradarbiaujant kartu su slidžių ir snieglenčių įrangos gamintoja „K2”.

Šios versijos „X1” yra siūlomas su specialiu eksterjeru/interjeru bei unikalia stogo bagažinės konstrukcija. Bagažinė yra pagaminta iš aliuminio ir turi asimetrinę struktūrą, kuri apima du bagažo skyrius ir slidžių laikiklius bei tris LED prožektorius. Automobilio pakaba yra pakelta 8 mm, o į žemę automobilis remiasi 19 colių ratlankiais. Kėbulas nudažytas oranžine „Valencia Orange“ spalva su grafiniais elementais, kurie primena naujausią K2 slidžių modelį.

Audio sistemą šiam automobiliui sukūrė garsi vokiečių kompanija Harman Kardon. Automobilyje rasite: D klasės stiprintuvą su dviem 550W išėjimais, 500W sub’ą ir AKG mikrofonus,  dviejose pusėse įmontuotas kolonėles, skleidžiančias 640 vatų garsą ir paverčiančias X1-ą tikra muzikos dėžute ant ratų. Geriausią garso kokybę papildo ir šviesos efektai įmontuoti iš galo (melsvi ir oranžiniai žibintai), priekyje žemiau bagažinės yra įmontuoti trys žibintai.  Po slidinėjimo apress ski šalia šio automobilio (gal ir ant jo) garantuotas.

 

Atgal 0 iš 0 Pirmyn


Kitos naujienos:

Lenz kojinės už 200 eurų 2
BMW Concept K2 Powder Ride premjera 0
Protingi Oakley Airwave akiniai 0
Slidės, snieglentininkams 1

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija